Skip to content Skip to footer
Rekolekcje Wielkopostne - Wieliczka 2023
AutorZdzisław J. KijasRok2023Share

Każdy czas rekolekcji  zawsze jest  wyjątkowy i niepowtarzalny. Tym nie mniej ogromnie dużo zależy od ludzi, których się tam spotyka, od atmosfery, którą tworzą i miejsca, które sprzyja bądź utrudnia współpracę z łaską Bożą. Rekolekcje w Wieliczce z pewnością należały do wyjątkowych i długo pozostaną w mojej pamięci, jak i osoby, które na nich spotkałem, z którymi rozmawiałem i z którymi spędziłem ten cenny czas.

Bardzo serdecznie muszę podziękować ks. Wojciechowi Olszewskiemu – Proboszczowi, który już we wrześniu zaprosił mnie do swojej parafii, bym wygłosił rekolekcje wielkopostne. Mimo przeszkód, o których wspominałem ostatniego dnia udało mi się dotrzeć na czas i być z Wami wszystkimi!

Bardzo dziękuję za każdą rozmowę, za to, że było Was tak wielu, za serdeczne i życzliwe przyjęcie, za ten wspólny czas modlitwy…Składam również podziękowania Księżom Wikarym i Ks. Diakonowi za przyjęcie mnie do swojej kapłańskiej wspólnoty na czas rekolekcji, za szczere i serdeczne ugoszczenie, za rozmowy w których dzieliliśmy się doświadczeniami. Za wszystko Bóg zapłać!!!

Serdecznie pozdrawiam już z Rzymu i życzę owocnego przeżywania Wielkanocy! 

Oto kilka zdjęć, które udało mi się u Was zrobić, by zabrać Was trochę ze sobą:)

 

 

 

 

0