Skip to content Skip to footer
Zawsze pamiętam, że...

Dobro dawane powraca zwielokrotnione

Zdzisław Józef Kijas (franciszkanin konwentualny), prof. dr hab., wykładowca Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz wielu uczelni zagranicznych, były rektor Pontificia Facolta Teologica san Bonaventura- Seraphicum (Rzym), były relator Dykasterium Spraw Kanonizacyjnych, ekspert AVEPRO, postulator generalny Zakonu, autor kilkudziesięciu książek z zakresu  teologii, hagiografii, antropologii oraz trzytomowej powieści, która podobnie jak inne książki zostały przetłumaczone na kilka języków i wydane w różnych krajach. W swoim dorobku naukowym posiada około 500 artykułów naukowych wydanych zarówno w kraju jak i zagranicą.  Mimo licznych obowiązków i funkcji realizuje swoją działalność duszpasterską jako aktywny rekolekcjonista i kaznodzieja.

Prywatnie wolny czas spędza na pisaniu, długich spacerach, fotografowaniu tego, co pozornie codzienne i zwyczajne, a ukrywa w sobie piękno, które umyka niejednej osobie w zabieganiu dnia codziennego.

Spotykając ludzi musisz się autentycznie cieszyć, jeżeli chcesz, aby oni także cieszyli się ze spotkania z Tobą

Dale carnegie
Książki
8080
Artykuły
808080
Homilie
808080
Zdjęcia autorskie
808080+
Co warto przeczytać?

Blog czytelniczy

Wokół mnie, bliżej i dalej, jest wielu wyjątkowych ludzi i inicjatyw, które owocują powstaniem książek, które nie tylko warto przeczytać, ale wręcz trzeba. 

Polecam więc kilka takich wartościowych pozycji – perełek, a autorów, tych znanych mi jak i tych, których nie miałem okazji poznać serdecznie pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra!

Miłej i owocnej lektury!

Zapisz się do Newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zdzisław J. Kijas © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0